Головна » 2018 » November » 29 » Подаруй силу спортсмену
18:55
Подаруй силу спортсмену

26 листопада в Охрімівській ЗОШ відбувся благодійний концерт. Метою цього концерту став збір коштів для проекту «Подаруй силу спортсмену».

Цей проект створили учні Охрімівської ЗОШ- волонтерська організація «Відкрите небо», у рамках участі у Всеукраїнському проекті «План дій». Участь у цьому проекті передбачала створення соціального проекту. Учнями було проведено ряд заходів по збору коштів, а благодійний концерт став одним із цих заходів.

На концерт були запрошені жителі Охрімівки, а також охрімівські артисти і артисти з Кирилівки.

Цей досвід для учасників команди був першим! Всі дуже хвилювалися з приводу того, чи зможуть це зробити. Концерт пройшов вдало, і результат перевершив всі очікування.

Волонтери дякують  усім, хто прийняв участь у концерті. Величезна подяка дуету «Соната», який одразу відгукнувся та прикрасив наш концерт. Найщиріші слова подяки нашим охрімівським артистам: Шпігунову Сергію та ансамблю «Хорошее настроение», а також тріо сопілкарів, Віхляєвій Людмилі та її театральному гуртку «Театральные ступеньки»,  Пєтухову Сергію, Ручкіній Ірині та дитячому вокальному ансамблю, Стримедловській Людмилі,  вокальному ансамблю «Берегиня», Слєпченко Дар’ї, Жильцовій Альоні, танцювальному колективу «School year», Тетюшкіній Єлизаветі та Русіній Дар’ї, танцювальному колективу «Art emotion», вокально-інструментальному ансамблю «Фенікс» та Петренко Марії.

Хочеться відзначити, що атмосфера на концерті була неймовірна. Всі люди розуміли для чого вони прийшли і не зважали на деякі недоліки. Присутні відчули свою єдність. На обличчі у кожної людини можна було побачити бажання зробити життя у своєму селі кращим. І це бажання об’єднало всіх в одне ціле. Тільки спільними зусиллями можна досягти успіху.

Переглядів: 207 | Додав: Lika74 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar